Транс-Карго - здійснює перевезення від 1 до 35 тонн машинами від Газелі до Еврофур, супровід вантажів, різних розмірів та об’ємів - по Черкасам, Україні, СНД, Європі, Азії. Охорона вантажів. Вантажоперевезення негабаритних та небезпечних вантажів. Перевезення зерна автомобільним транспортом.
Ми приємно здивуємо Вас якістю, швидкістю доставки і помірними цінами. Працюємо без обіду і вихідних. Форма розрахунків - готівкова, безготівкова, ПДВ. На ринку вантажних перевезень працюємо більше 9 років. Навчаємо логістиці, готуємо професійних менеджерів з вантажоперевезень. Проводимо курси підвищення кваліфікації у сфері логістики вантажних перевезень, семінари.

Детальніше...

 

Перевезення зерна автомобільним транспортом

«Транс-Карго» здійснює послуги по транспортуванню, перевезенню зерна, добрив, та іншої сільгосппродукції відкритим автотранспортом вантажопідйомністю від 20 до 35 тон (автопарк більш ніж 40 машин: КАМАЗи з прищепами, евро-зерновози та контейнеровози перероблені на зерновози). 

Детальніше...

 

Транспортні послуги перевезення вантажів по Україні

У будь-якої компанії, рано чи пізно, виникає потрібність перевезення вантажів. Транспортні послуги у сфері доставки та перевезення вантажів по Україні - напрям у сфері транспортних послуг, що розвивається, і об'єм вантажів, що перевозяться, збільшується щороку.

Пропозиція вантажоперевезень по Україні формується високим попитом, і вибір фірм, що пропонують різні транспортні послуги, величезний. Щоб не зіткнутися з безвідповідальністю, важливо пам'ятати: послугами транспортування повинні займатися професіонали - адже якість виконання у результаті впливає на продуктивність і імідж замовників.

Довіряючи надання транспортних послуг компанії Транс-Карго, Ви, отримуєте якісні транспортні послуги, передбачуваність в термінах доставки і гарантії збереження вантажів, адже це основні пріоритети для усіх співробітників компанії "Транс-Карго".

Вантажоперевезення і надання транспортних послуг - основний вид діяльності транспортної компанії "Транс-Карго". Ми займаємося транспортними послугами більше 6 років. Це чималий термін для підприємства, і за минулий час нам вдалося завоювати репутацію надійного перевізника у сфері послуг транспортування товарів.

Профільним напрямом нашої організації є авто та залізничні перевезення вантажів.

Організовуючи доставку ваших вантажів в Київ, Черкаси, Харків, Дніпропетровськ, Одесу і інші міста України, в прямому та зворотному напрямку, ми прагнемо повністю задовольнити будь-яку потребу клієнта, надаючи гнучку систему оплати, вигідні ціни на вантажоперевезення і транспортні послуги з усієї України. На нашому сайті клієнти зможуть ознайомитися з переліком послуг з транспортування товарів, отримати відповіді на питання, створювати он-лайн заявки на перевезення.

Обираючи компанію вантажоперевезень для співпраці, пам'ятаєте: пропозиції послуг перевезення вантажів по Україні не завжди надходять від професіоналів, і треба сім разів обміркувати, перш ніж довірити комусь транспортування ваших вантажів.

Багаторічний досвід дозволяє нам пропонувати Вам тільки якісні транспортні послуги, обґрунтовані на професіоналізмі і оперативності в нашій роботі.

Компанія вантажоперевезень "Транс-Карго" буде рада співпраці з вами і новим замовленням!

Детальніше...

 

Перевезення вантажів рефрижераторами і «термосами» (ізотермічними фургонами)

З метою збереження властивостей і якостей швидкопсувних вантажів їх транспортування відбувається в спеціалізованих ізотермічних і рефрижераторних автомобілях (напівпричепах) вантажопідйомністю від 5 до 25 тонн і об'ємом від 14 до 82 м 3.
Рефрижераторний (швидкопсувний) вантаж - спеціальний вантаж, що вимагає особливого температурного, повітряного і часового режиму, а також режиму вологості при транспортуванні і зберіганні з метою збереження його стану або придатності.
Співробітники транспортно-експедиційної компанії Транс-Карго готові організувати перевезення Ваших вантажів з вимогою до температурного режиму продукції, що перевозиться. 

Детальніше...